Pochod Terezín – přesun termínu na 24. 4. 2021

Vážení pochodníci a kamarádi,

opět stojíme před rozhodnutím, zda současná epidemiologická situace se bude vyvíjet ve prospěch nás všech a umožní nám uskutečnit připravený „Podzemní pochod Terezín“ nebo nikoliv.

I přes několik termínových posunů, jsme se nakonec rozhodli termín ještě posunout na poslední dubnovou sobotu tj. 24.4.2021.

Vy, kteří jste se zaregistrovali a požadujete zaslání medaile a certifikátu již nyní, prosím, napište nám na mail minarik@pochodnickyspolek.cz zprávu že chcete ocenění zaslat a uveďte vaši korespondenční adresu, kam lze ocenění zaslat.

S těmi co s posunutím termínu souhlasí se uvidíme (pokud to epidemiologická situace dovolí) na pochodu. (Pokud nezašlete mail pro zaslání, budeme počítat s tím, že se zúčastníte).

S přáním mnoha osobních úspěchů a především pevného zdraví

Za Váš Pochodnický spolek

Ing. Robert Čada