Poděkování pochodníkům – Pochod mezi hrady

Chtěl bych poděkovat všem účastníkům za účast na letošním pochodu Mezi Hrady 2019. Tento pochod nebyl jednoduchý a to hlavně z důvodů teplotních rekordů, které přesahovaly hranici třiceti stupňu celsia. Délka tras byla 10 a 30 km. Každá trasa měla své kouzlo jak okolní příroda, tak samotný terén. 10 km trasa nebyla jednoduchá a to z důvodů jednoho úseku, kdy bez pomoci kolegů, manželů nebo kamarádů nebylo možné úsek jednoduše zdolat. Tímto bych chtěl poděkovat a vyjádřit velký obdiv účastníkům z kočárkem. 30 km trasa prověřila výdrž a pevné nervy všech, kteří tuto trasu absolovali. Jsme moc rádi, že všichni účastníci dorazili do cíle !! Samotné předání ocenění za pochod bylo odměnou všem. Těšíme se na vaší další ůčast na naších pochodech, které pro vás připravujeme. S pozdravem předseda spolku Ing. Robert Čada.

S pozdravem předseda spolku

Ing. Robert Čada.